http://latviansociety.com/resources/Pictures/%20Biedribas%20Logo%20B.png?download

FILADELFIJAS BRĪVO LATVJU BIEDRĪBA
PHILADELPHIA SOCIETY OF FREE LETTS

Otra Puse Filadelfijā

01 Jan 2012 10:04 PM | Jolanta Mockus (Administrator)

Otra puse Filadelfijā

Sandra Milevska

Latvijas populārās mūzikas grupa Otra puse, šoreiz trīs personu sastāvā (solists Normunds Pauniņš, ģitārists Arnolds Kārklis, pianists Ivars Makstnieks) iepriecināja vairāk kā 50 Filadelfijas un apkārtnes klausītājus 30. decembra pēcpusdienā krāšņā Brīvo latvju biedrības kabarē sarīkojumā.  Otra puse programmas pirmajā daļā spēlēja pati savus, Latvijā ļoti populārus darbus, kuri ieguvuši atzinību, piemēram autortiesību organizācijas AKKA/LA „bezgalības” balvu par visspēlētāko dziesmu, vai sava kompaktdiska „Nakts vai rīts” apzīmējumu par 2009. gada vislabāko albumu.  Solists Normunds Pauniņš nosauca grupas mūzikālās daiļrades galvenās tēmas -- mīlestība, Dievs, draudzība, rīts. Vašingtonā uzaugušais tagadējais rīdzinieks Arnolds Kārklis komentēja atsevišķas dziesmas kā arī pašas grupas vēsturi, kas iesākās 1990-o gadu sākumā kā divu pazīstamās grupas Jumprava dalībnieku blakus projekts.  Laika gaitā Otra puse pārgrupējās, pārtrauca darbību un izklīda, bet atkal atjaunojās.

Programmas otrajā daļā grupa spēlēja dažādu komponistu, t.sk. Raimonda Paula, Zigmāra Liepiņa, un filadelfieša/jūrmalnieka Gata Gaujinieka dziesmas, bet publika pārvērtās no klausītājiem par dejotājiem.  Mūzikanti aicināja, un deju iesāka pirmais drosmīgais pāris, kam drīz vien pievienojās citi dejotāji, kamēr latviešu vislabākajā stilā uz dejas grīdas saradās raibs, pilnīgi atraisītu cilvēku juceklis, pāros un nepāros un ieskaitot mazus bērnus.  Otra puse nobeidza savu sniegumu ar gada laikam piemēroto  oriģināldziesmu „Jēzus zvaigzne”.  Saviesīgā dzīve turpinājās ar Biedrības piedāvātajām vakariņām un sarunām pie letes.  Īpašs paldies ne tikai grupai Otra puse, bet arī čaklajiem darbiniekiem Jolantai Mockus, Ritai Vilciņai, Ainai Berķei, un Raimondam Ramanim par mielastu, skaisto zāli, un jauku, ļoti izdevušos izklaidi visām paaudzēm!

The Philadelphia Society of Free Letts (The Latvian Society) 531 N. 7th Street • Philadelphia PA • 19123-3501 | (215) 922-9798

Powered by Wild Apricot Membership Software