http://latviansociety.com/resources/Pictures/%20Biedribas%20Logo%20B.png?download

FILADELFIJAS BRĪVO LATVJU BIEDRĪBA
PHILADELPHIA SOCIETY OF FREE LETTS

Ko viņi dara?

20 Aug 2011 7:28 PM | Jolanta Mockus (Administrator)

Ko viņi dara?

Mūsu „goda filadelfiete”, cītīgā sarīkojumu apmeklētāja un virtuves čaklā izpalīdze Inta Beļska ir atgriezusies Latvijā; Inta mums noteikti pietrūks!

Šovasar Aldis Brozovskis, kopā ar Maiju, apbraukās Latviju ar ALAs grupu, un Rīgā satiks arī Ināru, ar ko Latvijas ciemošanās pārklāsies par vienu nedēļu.

Laura un Maija Brozovskas izbaudīja saulaino Kaliforniju ziemas 2x2 nometnē.

Ar jauno akadēmisko gadu Maija Brozovska brauks uz Spāniju, kur netālu no Madrides mācīs bērniem angļu valodu.

Māra Eckersona tikko beidza Albany Law School ar Juris Doktora grādu, bet nedrīkst vēl atslābt, jo jūlijā jāliek Ņudžersijas un Pensilvānijas bar eksāmeni.

Zagļi lai baidās, jo Pēteris Eckersons šovasar strādā praksē ar Templa universitātes policiju; viņš turpat rudenī ceturtajā kursā turpinās Criminal Justice studijas.

Uz Rīgu pavasarī aizceļoja Laris Krēsliņš, lai palīdzētu brālim Kristapam nosvinēt 40. dzimšanas dienu.

Laila Gansert un Kristīna Lagzdiņa pašlaik rediģē un saliek ALJA literārā žurnāla „Vēja zvani” jaunāko numuru.  (Pieteikties par biedru/biedru veicinātāju: www.alja.org.)

Rīgā ir iznācis Modra Miervalda Medņa jaunākais dzejas krājums „Tavā baltā dārzā”, Plates izdevumā ar Uģa Nīgala iekārtojumu.

Andris Mežgailis aktīvi rosās sabiedriskajā dzīvē, draudzē kā ari BLB valdē, un apmeklēja pēdējo 2x2 Malibu.

Templa universitātes students Ēriks Mežgailis, arī aktīvs draudzē un BLB, apmeklēja 2x2 bet šovasar atkal strādās 3x3 nometnē.

Laila Milevska ieguva BA mākslā/mākslas vēsturē un ir ievēlēta Phi Beta Kappa.  Viņa ir uzsākusi praksi kā skatuves gleznotāja Harvarda American Repertory Theater.

Lūkas Milevskis, nostrādājis British-American Security Information Council Vašingtonas biroja praksē, rudenī kā pilns stipendiāts uzsāks Redingas universitātē doktora programmu Stratēģijā.

Brīvkungs Roberts Milevskis ir pensionējies!

Templa inženierzinātnes students un auto būves, izstāžu un sacīkšu entuziasts Didzis Nīgals pa vasaru pelnīsies, bet martā aizlaidās uz Toronto piedalīties gadskārtējā „Šī māksla ir jauna” nogalē.

Imanta Nīgala, atgriezusies no Francijas caur Latviju, pavadīs vasaru darbojoties ar bērniem Katskiļu nometnē un 3x3.  Rudenī viņa uzsāks Latvijas universitātes Baltijas jūras reģiona maģistra programmu.

Sandra Taumane ir pārcēlusies atpakaļ uz Dallasu Teksasā, kur viņa strādā daļēju laiku kā „social worker” un meklē pilna laika darbu; Sandra mums arī dikti pietrūks!

Veiksmīgi beigusi šo pavasari savu bakalauru, Zinta Zvārgule uzsāks rudenī četru gadu medicīnas studijas Thomas Jefferson University, ar mērķi sekot tēva Jāņa Zvārguļa pēdās kā ārstei.

The Philadelphia Society of Free Letts (The Latvian Society) 531 N. 7th Street • Philadelphia PA • 19123-3501 | (215) 922-9798

Powered by Wild Apricot Membership Software