http://latviansociety.com/resources/Pictures/%20Biedribas%20Logo%20B.png?download

FILADELFIJAS BRĪVO LATVJU BIEDRĪBA
PHILADELPHIA SOCIETY OF FREE LETTS

<<120x120>> Filadelfijā. Kāpēc viņi neiet prom?

24 Nov 2012 8:28 AM | Anonymous

Filadelfijas Brīvo latvju biedrībai katru gadu atkārtojas viena un tā pati problēma - pēc lieliska Ziemassvētku tirdziņa katra decembŗa pirmajā sestdienā, apmeklētāji vienkārši neiet prom! Dinamiskais duets Rita Vilciņa un Jolanta Mockus pēdējo pāris gadu laikā ir attīstījušas tik populāru notikumu, uz kuŗu brauc pat no attālākām pilsētām, ka vēl ilgi pēc preču un stendu novākšanas, cilvēki mudž un drūzmējas omulīgā gaisotnē lejas stāvā pie bāra, un vienkārši neiet prom. Šogad izmisušās rīkotājas Jolanta un Rita tēlo bargās dāmas, stingri nosakot slēgšanas stundu - 6:00 vakarā - bet vai patiešām kāds taisās viņas klausīt? Un ja nevarēs vairs tirgoties, tad katrā ziņāvēl līdz vēlai naktij varēs uzkost un iemalkot kaut ko garšīgu.


Ko mēs šogad varam sagaidīt tirdziņā? Protams, katram vienmēr paša vēders ir vistuvākais. Lejas zālē visu dienu piedāvās meistarīgo šefpavāru Raimonda Ramaņa un Jāņa Ansona karstās pusdienas plus gardus saldos ēdienus. Bet nākotnes vajadzībām taču jāiepērkas, un šī iepirkšanās notiks piparkūku un pīrāgu valstībā. Neizpaliks, protams, tautiskais ēdienu klāsts, bet šoreiz aizsniegsimies vēl tālāk. Inta Grunde piedāvās pašcepto un pašsieto visu ko, Melngailis kā firma Black Rooster tirgos veselīgās pašceptās maizes, lietuvietis Laurynas nāks atkal ar plašu pārtikas un citu Lietuvas preču klāstu. Un visam savu garšīgo Tantes Z salātu mērci pārlies pāri jauniņā tirgotāja Tija Vilciņa.


Tomēr no ēdiena vien nevar dzīvot, ir taču arī jāapmierina estētiskās prasības. Fona mūziku kā ik gadu gādās Guna un Andrew Panteļi. Paredzam plašu rotu klāstu no daudziem tirgotājiem: Baltic Shop brauks ar U-Haul, lai noklātu savus trīs galdus, plus būs vēl no Pārslas Kriķis rotas un no lietuvietes Vitalijas paštaisītas rotas. Sandra Jansona (ar Nila un Mares palīdzību?) tirgos latviskas mantas, bet Sarmīte Pērkona šoreiz rādīs Amišu rokdarbus un preces. Varēsim vēl aplūkot apgleznotus lakatus, dažāda veida apsveikuma kartiņas, t-kreklus un somas, un vēl daudz vairāk. Nogurušos atsvaidzinās Laila Gansert ar Mary Kay skaistumkopšanas līdzekļiem. Un ja vēl nepietiek, ap stūri Vācu biedrībā arī tajā dienā notiek tirdziņš.

Filadelfijas latviešu biedrības Ziemassvētku tirdziņš notiks sestdien, 1. decembrī, no 12:00 līdz 6:00 vakarā (plus uzdzīve). Aicinām visus!

                                                                                               Sandra Milevska

The Philadelphia Society of Free Letts (The Latvian Society) 531 N. 7th Street • Philadelphia PA • 19123-3501 | (215) 922-9798

Powered by Wild Apricot Membership Software