http://latviansociety.com/resources/Pictures/%20Biedribas%20Logo%20B.png?download

FILADELFIJAS BRĪVO LATVJU BIEDRĪBA
PHILADELPHIA SOCIETY OF FREE LETTS

Pedeja Piektdiena/ Final Friday happy hour

  • 31 Aug 2012
  • 7:00 PM
  • The Latvian society

<<120x120>> Filadelfijā. Kuŗš dzejnieks līdzinās Higsa bozonam?

Ir pienācis laiks atvadīties no vasaras!  Augusta mēneša pēdējās piektdienas vakarā, 31. datumā, Filadelfijas Brīvo latvju biedrībā labā sabiedrībā varēs pie letes veldzēties.  Bet ne tikai, jo varēs arī izprast, vai neizprazt, visuma mistēriju caur dzeju, respektīvi atklāt to, kura nav, tāpat kā Higsa bozonu.  Kuru dzejnieku nedrīkst nosaukt vārdā, un kāpēc?  Vai šis dzejnieks vispār pastāv, jeb, kā Higsa bozons, meklējams tikai kā dzirkstele garā tunelī zem Šveices alpiem milisekunžu sprādzienos?  Un vai tas, ko viņs rada, būtu dzeja, vai drīzāk ne-dzeja, tā, kas ar savu pret-pozīciju apstiprina pretpola esamību, ka pastāv arī pozīcija, tas ir -- īstā dzeja?  Vai kāds, kas lasa šīs rindas, vispār tās spēj saprast?  Vai mēs - laikā un telpā -- nākam, vai ejam, vai vienkārši noraugāmies uz visu absurdo no mākoņa?  Un kuŗš mākonis tas būtu, īstais vai virtuālais?  Vai vēl kāds citādais, aizslēpies aiz dzejas un Higsa bozoniem?

Šie pasaules mistēriju risinājumi kutinās visas mūsu maņas, bet šajā vakarā atbildīgie kutinātāji būs Modris Mednis, Ivars Stonins, Laris Krēsliņš, un Ādams Bērziņš.  Nāciet visi!  Iesākums iepriekš neprognozējamā stundā, kad neparedzamā satiksmes straume būs noskrējusi.

Ziņas un jaunumus par BLB jubilejas gada notikumiem var atrast tīmeklī  www.latviansociety.com; var atskatīties uz jau notikušo 120. jubilejas gada blogā www.fblb120.blogspot.com.  Nākošais jubilejas gada sarīkojums 7.-8. septembrī, mākslas izstāde "30 zem 30" ar jaunajiem latviešu un Filadelfijas amerikāņu mākslinieku darbiem.

                                                                        Sandra MilevskaThe Philadelphia Society of Free Letts (The Latvian Society) 531 N. 7th Street • Philadelphia PA • 19123-3501 | (215) 922-9798

Powered by Wild Apricot Membership Software