http://latviansociety.com/resources/Pictures/%20Biedribas%20Logo%20B.png?download

FILADELFIJAS BRĪVO LATVJU BIEDRĪBA
PHILADELPHIA SOCIETY OF FREE LETTS

<<120x120>> Filadelfijā. Vai māki iesist ripiņu?

  • 09 Jun 2012
  • 1:00 PM
  • The Latvian society

<<120x120>> Filadelfijā.  Vai māki iesist ripiņu?

 

            Tiem, kas ir sportiski (vai tikai savās iedomās sportiski), un tiem, kas ir jauni (vai tikai vairs sirdīs jauni) pavērsies lieliskas iespējas pašiem piedalīties vai just līdzi Filadelfijas Brīvo latvju biedrības novusa turnīrā, kur uzvarētājam tiks pasniegts kaislīgajam novusa spēlētājam Andrejam Pildegovičam par godu nosauktais Vēstnieka kauss. 


BLB gaida visu vecumu spēlētājus ar pilnu programmu, kas interesēs arī malā stāvētājus.  Iesākums sestdienā 2012. gada 9. jūnijā plkst. 13:00 ar dokumentālu filmu no Latvijas par tagad jau pasaulslaveniem lidotājiem uz gaisa straumēm Aerodium, kas iekaroja sporta mīlētāju pasauli ar savu lielo iznācienu 2006. gadā Torino ziemas olimpiādes noslēguma ceremonijā.  Filmā redzēs Aerodiuma sagatavoto Latvijas paviljonu Šanhajas Expo 2010 kā arī post-padomju telpai raksturīgas aizķeršanās Ķīnā, kā arī Latvijā.  BLB bijušā priekšsēža Marka Liepas fotografijas no Šanhajas Expo un Latvijas paviljona arī tiks izstādītas.


Neliels treniņa laiks ir paredzēts 14:30, pirms paša turnīra sākuma un kausa pasniegšanas no 15:00-17:00.  Pa to laiku arī būs iespēja lielajā zālē apskatīt Ziemeļamerikas latviešu t-kreklu izstādi, kā arī Lara Krēsliņa sagatavoto mini-izstādi ar rīdzinieka Jāņa Daugavieša fotografijām no Latvijas pagrīdes mūziķiem.  Noslēgs sarīkojumu ar vakariņām, kam sekos vasaras balle, kurā spēlēs populārā dejas mūzikas grupa Pēdējais vilciens, dziedot grupas solistei Lailai Mednei.  


            Ieejas maksa ir paredzēta sākot no 18:00 un iekļauj turnīra beigas, vakariņas $15 un balle $25 par personu, bērniem zem 13 g.v. par velti.


Ziņas un jaunumus par BLB jubilejas gada notikumiem var atrast tīmeklī:  www.latviansociety.com.  Viesi tālbraucēji ir aicināti sazināties ar Marku Liepu (liepama1@gmail.comar jautājumiem par viesnīcām un transportu.  Paldies FBLB 120. finansētājiem, īpaši Latviešu fondam, kā arī daudzajiem vietējiem filadelfiešiem, kas cauru gadu ziedo savu laiku un darbu FBLB 120. jubilejas atbalstam!

 

                                                                                                                                                      Sandra Milevska
The Philadelphia Society of Free Letts (The Latvian Society) 531 N. 7th Street • Philadelphia PA • 19123-3501 | (215) 922-9798

Powered by Wild Apricot Membership Software