http://latviansociety.com/resources/Pictures/%20Biedribas%20Logo%20B.png?download

FILADELFIJAS BRĪVO LATVJU BIEDRĪBA
PHILADELPHIA SOCIETY OF FREE LETTS

Māra Briežkalna kvintets(Džezs)

  • 14 May 2011
  • 4:00 PM - 6:00 PM
  • The Latvian Society

Filadelfijas Brīvo Latvju Biedrība

laipni aicina apmeklēt

vienreizēju džeza koncertu!

Pasaules slavenais

Māra Briežkalna Kvintets

sestdien, 2011. gada 14. maijā pulksten 16:00

531 N 7th St, Philadelphia, PA 19123

Māris Briežkalns – sitaminstrumenti,

Viktors Ritovs – taustiņinstrumenti,

Intars Busulis - vokāls, trombons, 

Gints Pabērzs - saksofons,

Andris Grunte – kontrabass

MBK ir viens no vadošajiem un interesantākajiem akustiskā džeza ansambļiem Latvijā.  Viņi ir uzstājušies pa visu pasauli, ieskaitot džeza festivālos Pori (Somijā) , Toronto, Monreālā un Ottowa (Kanadā), Kauņā (Lietuvā),  Jazz Kaar (Sanktpēterburgā),  Jazz at the Castle (Prāgā)  , Ankarā  (Turcijā) un 2010. gadā Venēcijas Džeza festivālā.

Māris Briežkalns ir MBK vadītājs, bundzinieks un producents.  Viņš vada Latvijas Radio ierakstu studiju, un daudzus gadus bijis Latvijas Radio „Big Band” bundzinieks.  Viņš ir sniedzis meistarklases Norvēģijā, Vācija, Lielbritānijā, u.c.

Gints Pabērzs saņēma Latvijas augstāko mūzikas godalgu „Lielā Mūzikas balva” 2006. gadā. Viņš arī spēlē Rīgas Saksofonu kvartetā, un starptautiski pazīstamā „funk jazz” grupā  „Time after Time.”

Intars Busulis ir populārs un plaši pazīstams dziedātājs, kas starptautiskās „2004 Sony Jazz Stage” sacensībās ieguva pirmo vietu.  Viņš ir koncertējis kopā ar Eiropas Jauniešu džeza orķestri  Kanadā, Vācijā, Dānijā un Zviedrijā. Starptautiskā mūzikas festivāla ”RĪGAS RITMI 2011” mājas lapā Intars tiek raksturots kā „ viens no Latvijas spožākajiem māksliniekiem, kura dziesmu izpildījums un skatuves tēls vienmēr pārsteidz un rada emocijas”.

Andris Grunte ir viens no labākajiem Latvijas kontra-basistiem, specializējies džeza mūzikā. Turklāt ļoti lab-prāt interpretē arī ar akadēmisko un seno mūziku, muzi-cējot Latvijas kamerorķestru sastāvos.

Viktors Ritovs ir pazīstams ar savu izcilo „technique”, gan klasiskā mūzikā, gan džezā.  Viņš pasniedz džezu Latvijas Mūzikas akadēmijā. 

Ieeja: $20                                       BLB_kontakts:  Jolanta M.  blbphilly@gmail.comThe Philadelphia Society of Free Letts (The Latvian Society) 531 N. 7th Street • Philadelphia PA • 19123-3501 | (215) 922-9798

Powered by Wild Apricot Membership Software