http://latviansociety.com/resources/Pictures/%20Biedribas%20Logo%20B.png?download

FILADELFIJAS BRĪVO LATVJU BIEDRĪBA
PHILADELPHIA SOCIETY OF FREE LETTS

Mēnešsapulce / Monthly meeting

  • 02 Apr 2016
  • 2:00 PM
  • The Latvian Society

Filadelfijas Brīvo latvju biedrības biedriem!


Filadelfijas Brīvo latvju biedrības mēnešsapulce notiks sestdien, 2. aprīlī, plkst. 2 pp. Visi biedrības biedri un biedru veicinātāji, kā arī potenciāli biedri un interesenti ir aicināti piedalīties un satikties ar jauno valdi.

Uzkožamos pēc savas gaumes vest līdz groziņveidā.


Filadelfijas Brīvo latvju biedrības valde


Sekos BBC Filma - World War Three: Inside the War Room                                                                              

Reti kurš izdomāts fiktīvs notikums, kāds attēlots BBC2 televīzijas filmā World War Three: Inside the War Room, ir izprovocējis tik daudzus oficiālus valdības pārstāvjus – šo filmas stāstu ir atraduši par vajadzību komentēt Latvijas aizsardzības un ārlietu ministri, neformālā sarunā arī Lielbritānijas ārlietu ministrs, pat kāds ASV ģenerālis – par Latgales pašvaldību protesta vēstuli un Ždanokas krievu piketu nerunājot.  Filma parāda kā izdomāti notikumi Latgalē -- vietējo nemieri, kuriem "piepalīdz" iesūtīti brutāli elementi no Krievijas (tieši kā patiešām notika ar Ukrainu) -- pārvēršas par īstu karu ar NATO iesaistīšanos, un kas notiek Anglijas kara komandcentrā, kad valsts pārstāvjiem jālemj par kodolraķetes izšaušanu vai neizšaušanu.  Šī izdomātā filma Latvijā izraisīja milzīgu ažiotāžu, bet jautājums "Vai trešais pasaules karš izcelsies Latgalē?" nav tīri teorētisks:  jo Krievijas īstie 2014. gada kara plāni, kurus dabūja rokā Potomaka fonds (Potomac Foundation) Vašingtonā, paredz iesākt šādus nemierus tieši Latgalē.  Šie iegūtie plāni iesāka veselu notikumu virkni, kas tagad jau vainagojas ar to, ka šī fonda pārstāvji formāli konsultē Latvijas valdību par daudziem ar aizsardzību saistītiem jautājumiem.

**************

Members of the Philadelphia Society of Free Letts!

Join us for our monthly meeting at 2pm on Saturday, April 2nd.

Following the meeting, we will be showing the BBC film World War Three: Inside the War Room 

Following the crisis in Ukraine and Russia’s involvement in Syria, the world is closer to superpower confrontation than at any time since the end of the Cold War. Now, a war room of senior former British military and diplomatic figures comes together to war-game a hypothetical ‘hot war’ in eastern Europe,  all kicked off in the Baltic states, including the unthinkable – nuclear confrontation.


Philadelphia Society of Free Letts Board of directors

The Philadelphia Society of Free Letts (The Latvian Society) 531 N. 7th Street • Philadelphia PA • 19123-3501 | (215) 922-9798

Powered by Wild Apricot Membership Software